Nagłośnienie imprezy

Jeśli szukasz nietypowego a zarazem konkretnego nagłośnienia swojego eventu do mamy coś dla Ciebie. Dzięki multi funkcyjnej zabudowie naszego pojazdu jesteśmy wstanie nagłośnić każdą imprezę.

Nasz Event Bus wyposażony jest nagłośnienie o mocy aż 16 000 Watt co sprawi, że będzie naprawdę głośno. Dodatkowo na dachu znajdziesz scenę, gdzie konferansjer lub osoba występująca podczas wydarzenia będzie mogła swobodnie i z odpowiedniej wysokości patrzeć na publikę.

Ponad to do nagłośnienia twojej imprezy nie potrzebujemy ani grama prądu, co pozwala Ci na zorganizowanie jej gdziekolwiek zechcesz. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu, współpracy 😉

Dj Live Set

Jeśli szukasz Dj’a, który zrobi show i stworzy niepowtarzalne widowisko to mamy coś dla Ciebie. Nasz Dj zagra swojego live seta wprost z naszego Event Busa.

Nie czekaj, zarezerwuj termin imprezy już dziś.

Impreza Karaoke Show

Kolejna z atrakcji jaką możemy Ci zaproponować to wyjątkowa impreza karaoke, którą rozkręcimy wprost z naszego Event Busa. Jedyne co potrzebujemy to miejsce, gdzie postawimy nasze auto. Resztą zajmiemy się My.

Podczas imprezy karaoke do dyspozycji twoich gości oddajemy imprezowe gadżety, które wyśmienicie sprawdzą się podczas występów z mikrofonem.